Правила надання контент-послуги «Футбол Онлайн» для абонентів мережі рухомого (мобільного) зв’язку Київстар

Правила надання контент-послуги «Футбол Онлайн» (далі – Правила) регулюють надання ПрАТ «Київстар» (далі – Оператор) контент-послуги «Футбол Онлайн» (далі — Послуга) абонентам рухомого (мобільного) зв’язку мережі Київстар (далі — Абоненти). Оператор залишає за собою право на внесення змін та доповнень до цих Правил у будь-який момент, про що зобов’язується повідомити усіх користувачів Послуги шляхом розміщення таких змін або доповнень у розділі «Умови користування Послугою» на сайті http://football.kyivstar.ua (далі — Сайт), що свідчитиме про належне повідомлення користувачів Послуги про зміни та доповнення та їх згоду на користування Послугою у відповідності зі зміненими Правилами.

Загальна інформація

1.1. Послуга передбачає отримання Абонентами доступу до Сайту з актуальною статистикою футбольних матчів різних країн світу, враховуючи можливість відстеження перебігу матчів у вигляді графічно-текстової інформації. Після підключення Послуги Абонентам надається можливість отримати доступ до Послуги: тривалістю 24 години або за підпискою, в разі належної оплати Послуги відповідно до цих Правил.

1.2. Будь-який Абонент має можливість безкоштовно ознайомитися з обмеженим функціоналом Послуги. Для цього необхідно перейти за посиланням «Спробувати безкоштовно», що знаходиться на Сайті. При цьому Абоненту для ознайомчого перегляду будуть доступні одна або декілька футбольних ліг, обраних на розсуд Оператора.

Підключення та відмова від Послуги

2.1. Для підключення Послуги Абонент має надіслати текстове повідомлення будь-якого змісту (крім слова «Стоп»/«Stop» у будь-якому регістрі) на один із коротких номерів, що відповідає визначеному типу користування Послугою:

• 671 – підключення Послуги на 24 години;

• 672 – підключення Послуги на 30 днів на умовах підписки.

або здійснити підключення на Сайті, після авторизації, шляхом переходу за посилання «Підключити», що розміщується під відповідним типом підключення Послуги на Сайті, обравши відповідний період надання Послуги.

2.2. У разі підключення «Послуги на 24 години», по завершенні визначеного строку, Послуга автоматично відключається. Для отримання подальшого доступу до Послуги, Абонент має знову здійснити підключення відповідно до умов п. 2.1. цих Правил.

2.3. У разі підключення «Послуги на умовах підписки», доступ до Послуги подовжується автоматично на кожні наступні 30 днів за умови належної сплати Абонентом вартості Послуги відповідно до п.3.1 цих Правил. У випадку відсутності на рахунку коштів для сплати Послуги на наступні 30 днів, доступ до Послуги обмежується, та здійснюються чергові спроби стягнення оплати кожен наступний день. У випадку успішної оплати Послуги Абонентом, доступ до Послуги поновлюється автоматично після зарахування коштів. Якщо Абонент не здійснює оплату за користування Послугою впродовж 90 календарних днів, Послуга автоматично відключається.

2.4. У випадку підключення «Послуги на умовах підписки», для її відключення Абонент має надіслати текстове повідомлення зі словом «Стоп» / «Stop» (регістр літер не важливий) на номер 672. При цьому доступ до Послуги зберігається, доки не закінчиться оплачений строк користування в межах підписки.

Вартість Послуги та деталі користування

3.1. Вартість користування Послугою складає:

• Для підключення на 24 години – 2 грн;

• Для підключення на умовах підписки – 20 грн за 30 днів;

• Плата за відправку текстового повідомлення для підключення/відключення Послуги на номер 672 не стягується.

Тарифи наведено в гривнях з урахуванням ПДВ та всіх зборів.

3.2. Абонент може підключити «Послугу на 24 години» за умови, що він не є одночасно підключеним до «Послуги на умовах підписки». Абонент має право підключити «Послугу на умовах підписки», якщо він є одночасно підключеним до «Послуги на 24 години». В такому випадку, при успішній сплаті вартості «Послуги на умовах підписки», доступ до неї буде надано одразу після завершення періоду користування «Послугою на 24 години».

3.3. Підключаючи Послугу Абонент надає згоду на отримання інформаційних текстових повідомлень щодо надання Послуги. Текстові повідомлення можуть надходити з коротких номерів 671 та 672.

3.4. Статистика даних футбольних матчів надається та розміщується на Сайті технічним партнером Оператора.

3.5. Якщо Абонент не бажає сплачувати за передання мобільних інтернет-даних (трафік) з адреси http://football.kyivstar.ua на мобільний пристрій, на сайті Оператора необхідно скористатися сторінкою «Налаштування» та переконатися в тому, що на пристрої зазначені вірні точки доступу (APN). Також необхідно звернути увагу на інтернет-браузер, який використовується для доступу на Сайт. За умови коректного налаштування точки доступу (APN) тарифікація інтернет-трафіку при користуванні Сайтом Послуги не має відбуватись у таких браузерах як: Google Chrome, Internet Explorer, Safari, Mozilla Firefox, OVI Browser, Dolphin Browser, Nokia Series 60 Browser, Android Browser (встановлений за замовчуванням на пристрої під управлінням мобільної операційної системи Android). Також на тарифікацію інтернет-трафіку при користуванні Сайтом можуть впливати автоматичні оновлення операційної системи пристрою Абонента та робота програм, що «економлять», «прискорюють», «оптимізують» або «стискають» інтернет-трафік (наприклад: Network Speed Booster, Android Booster Free, тощо), антивірусів, VPN-клієнтів та шкідливих програм (malware та spyware).

3.6. Абоненти, які користуються мобільним доступом до мережі Інтернет за допомогою точок доступу xl.kyivstar.net та 3g.kyivstar.net, сплачують вартість інтернет-трафіку при користуванні Сайтом згідно з чинними тарифами на послуги «Мобільний Інтернет XL» та «Інтернет 3G». Абоненти, які використовують браузери Opera Mini та Opera Mobile сплачують вартість інтернет-трафіку.